| mihaicelsfant a întrebat:

Credeti in varcolaci, vampiri, fantome, gnomi si sierenelaughing?

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred ca exista, dar nu stiu in proportie de 100% ca nu exista, o sa spui ray esti nebun?
dar exista lilieci care se hranesc cu sange, viermi care se hranesc cu sange, oamenii care beau sange si manca carne de om, fantomele sunt fenomene electromagnetice care determina creierul uman sa aiba anumite halucinati, stim asta datorita casti lui Dumnezeu https://www.descopera.ro/......e-dumnezeu
sirenele pot exista pe alte planete

| mihaicelsfant explică (pentru RAY):

Eu nu sunt 100% ca nu exista

| mihaicelsfant explică (pentru RAY):

Mai ai video-uri de genu?

| RAY a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Da,vezi pe blog, poate o sa pun si o serie cu cazuri cu fantome

| Freya1 a răspuns:

Varcolaci,vampiri,gnomi si sirene sigur nu exista.
Despre fantome nu stiu ce sa spun, mai sunt persoane ce cred in paranormal sau spiritism.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| GoldenZenith a răspuns:

Nu neapărat. Îmi place să cred că există o lume/dimensiune/un plan paralel pe care nu îl putem observa, dar nu bag mana in foc că sirenele sau vampirii sunt reali.

| 1231242 a răspuns (pentru GoldenZenith):

Salutări!

De ce îți place?!:/

| RobertMoon a răspuns:

N-am crezut niciodată, nici macar când eram mic și mă uitam la desene gen Scooby doo cu fantome și chestii laughing, dar sincer mi-ar fi plăcut să existe, lumea era un loc mai interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da existã sunt fetele. vamirii te seaca de energie, te musca. Fantomele te bântuie, gnomi te excita in vise, sirenele te seduc cu vocea lor si de obicei iti si cântã.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu musti? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu as spune ca sunt 100 % convinsă ca nu exista nimic din ce ai enumerat tu.Gnomi mai rar, restul mai merg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, e de prost gust.
Tu esti vrajitoarea se presupune ca stii totul, fiind cea mai al dracu. Sau ma insel?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sucubii știu mai multe decât vrăjitoarele.
Mereu te înșeli.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ahhh daa sucubii. Se mai intâmplã

| Logann a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ai trecut mult prea usor peste pornografie cu persoane de statura mica. Hai sa vorbim un pic despre asta. Cum te simit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Logann):

Chiar amuzant. Asta se intâmpla când le stiu pe de rost. Ok mai râdem pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e amuzant. Asta se intâmpla când le stiu pe de rost. Ok

| IoanaRoman09 a răspuns:

Nu

| KittyKat64 a răspuns:

Nu poti stii niciodata