| kikinoname a întrebat:

Verisoara mea va roaga sa ii dati comentariu:(da stiu in acest moment ea ma strange de gat:(=))http://www.youtube.com/watch?v=Cya_WuOM5c4 si va intreaba care vi se pare mai frumoasa dintre ele.Sunt obligata sa scriu asta:(da stiu e amuzant... dar primesc ceva:))deci hai comentati:D

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Dzeuleeee, ce a fost asta?! tragea care vreo mata de coada...

24 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Loolrolling on the floor
Da...foarte buneeeepeace sign ..vad o frumoasa cariera in viitorul lorlaughing
Sa nu descurajamrolling on the floor)

cami
| cami a răspuns:

Dumnezeule... cine era fetita in verde? rolling on the floor sper ca nu verisoara ta. M-a socat... Laura&Ioana, am inteles gresit? O cunosti personal? Doamne. asa e si-n realitate? surprise
Ufff. ii grav.

| SweetCandy a răspuns:

Doamne ce face tv-ul din oameni!

aia in verde e mega ultra extra hiper mortala...frate am murit de rslaughing

| elena a răspuns:

Sa-mi dai si mie din ce primesti tu... dar daca nu raspund asa cum vrei tu, sper sa nu ma injuri...cumintica cu par lung imi place...

lolita
| lolita a răspuns:

Parc-i posedata fetita in verde rolling on the floor rolling on the floor am ras cu lacrimi trebuie sa o invite sa cante cu fernando de la caransebes. rolling on the floor rolling on the floor

lolita
| lolita a răspuns:

Ps: sunt frumusele foc amandoua si. presupun ca fetita in verde este verisoara ta ( ma strange de gat) dupa carascterul pe care il are. ps: am lasat un comentariu "dragut". rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Mai... dar contul al cui este ...ca acolo scrie ca titularul are 26 ani... voua cred ca va mai trebuie vreo 13 ani ca sa atingeti varsta afisata! si sunt de aceeasi parere cu AURAN! (ti-am lasat comentariu, si ti-am dat si un punct)

| Leea1234 a răspuns:

Mai......dar contul al cui este .....ca acolo scrie ca titularul are 26 ani........voua cred ca va mai trebuie vreo 13 ani ca sa atingeti varsta afisata! si sunt de aceeasi parere cu AURAN! (ti-am lasat comentariu ,si ti-am dat si un punct)

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer. nu mi place nimic la nicuna. ce faceau de... zbierau asa...

| ellene a răspuns:

Doamne fereste...cum sa pui asa ceva pe youtube si sa mai si pui link-uri pe alte site-uri? sad

| Nastia a răspuns:

Are voce, ...nu e profesionista, dar, ...tot asa,...winking

| Ellena a răspuns:

Coma fraterolling on the floor... l-am mai vazut acum 2 zilelaughinglaughing

rude cu fernando de la caransebes? posibilbatting eyelashes

fata in verde e coma raurolling on the floor...

Doamne fereste! pan` te nimereste...

| Lary a răspuns:

Doamne ce behaie aia cu parul' scurt... sper sa nu fie cu suparare, dar asta este.

| kh1ss a răspuns:

Ha ?

| urbanghost a răspuns:

Aduceti un preot ca trebuie o exorcizare aici laughing

| kikinoname explică:

Nu e ea e fata cu parul scurt.Cu parul lung verisoarameabig grin

| kikinoname explică:

@Andrutza si crezi ca ele isi ziceau varsta?laughingrolling on the floorSunt de coma fetele

| kikinoname explică:

Cred ca in comentariul de sus nu s-a inteles...verisoara mea e cu parullungbig grinPA!

| kikinoname explică:

Si cel mai aproape de adevar a fost auran bravo fundita!

| kikinoname explică:

Talentata pe naiba

| Clumsiii ™ a răspuns:

Deci cea in verde mi se pare (fara suparare) cam anormala dar cea cu parul lung e talentata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf? rolling on the floor
(nu mai vreau eroarea aia cu majusculeeee angry)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca sunt niste copii, ce pot sa spun? decat ca incearca sa-si petreaca si ele timpul liber cum pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infiintata in 1993, cu capital privat romanesc RURIS este producator de motoutilaje ce acopera o gama intreaga de lucrari necesare in microagricultura: motoferastraie, motocultoare, motocositori, masini de tuns gazon, motopompe, generatoare de curent, atomizoare. Motooul nostru "EFORT MIC, ROADE BOGATE" ne-a condus la realizarea unor produse cu fiabilitate mare, productivitate ridicata si usor de manevrat. Desi avem parteneri care ne reprezinta intr-un numar important de judete, obiectivul nostru este sa extindem gradul de acoperire al produselor RURIS, la nivel national. Cu fiecare an, marim nomenclatorul de produse astfel incat sa acoperim intrega gama de utilaje necesare in orice gospodarie. Experienta in domeniu de peste 15 ani, cat si reteaua de unitati service autorizate, garanteaza clientilor nostri calitatea produselor si serviciilor oferite de catre RURIS.

Contact: SC RURIS IMPEX SRL, Craiova, tel: 0351. 46. 46. 32, www.ruris.ro