| AvalohAlyn a întrebat:

Vi s-a intamplat sa intarzie curierul? De obicei mai poate intarzia? Fan Courier.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu. Daca primeam SMS dimineata ca in ziua respectiva urmeaza sa vina, asa se intampla.

| Hammurabi a răspuns:

Aici pe TPU când am văzut cuvântul "întârzie" din reflex am vrut să-ți spun să folosești pastila de a doua zi. laughing

Nu. Fan Courier nu întârzie niciodată predările. Am lucrat mult cu ei și nu s-a întâmplat niciodată. Doar cele cu specificația "livrare sâmbăta" le mai sare câteodată.