| aragon2l a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa va doriti intr-un vis sa deschideti ochii si sa nu puteti iar intr-un final sa reusiti si dormiti cu ochii deschisi? Ce inseamna asta?

7 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Sa visez cu ochii deschisi da, de dormit nu laughing(nici nu cred ca este posibil.)

| 7Mary7 a răspuns:

E posibil asa ceva? Sa dormi cu ochii deschisi?

| DyaLove a răspuns:

Da mereu cand am vise urate fac asta. Doar ca imediat atunci ma trezesc, nu dorm cu ochii deschisi laughing

| gaby140 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie odata si cand a venit mama in camera era sa faca infarct...nu trebuie sa-ti faci griji!

| Rosimina a răspuns:

straight face Mama laughing nu vcred, dar eu cand visez stiu ca visez si in unele vise vreau sa am trezesc pentru ca nu imi place visul si spun '' vreau sa ma trezesccrying dc visez asta daca nu-mi place crying. laughing Dar niciodata ce spui tu...straight face

| InvisibleTouch a răspuns:

Mi s-a intamplat sa am senzatia in vis ca vreau sa ma trezesc si sa nu pot. e f naspa dar nu stiu ce inseamna big grin oricum nu-mi fac griji si nu cred ca e ceva rau happy

| Chocolattees a răspuns:

Hmm..cred ca vorbesti despre visare lucida :-? e destul de ciudat..nu mi s-a intamplat decat o data. Uite cateva informatii aici, bafta: http://veronicaenusca.wordpress.com/......-practica/