| DeeVee a întrebat:

Vi se pare normal ca la fiecare raspuns dat de majoritatea user'ilor de pe acest site sa puna la sfarsit : fundita?; primesc fundita?; merit fundita? etc? Raspunsurile pe care le dai trebuie sa ajute persoana si chiar sa raspunzi din placere... nu faci asta doar ca sa primesti o banala fundita. Daca nu ar mai exista funda pe site ati mai raspunde multi dintre voi? Eu cred ca nu.

Fara suparare!

Răspuns Câştigător
| madalina2727 a răspuns:

Nici eu nu sunt de acord cu cei care cersesc o amarata de fundita.Sincer daca am pus vreo intrebare ma gandesc de 2 ori inainte de a oferi fundita cuiva care a cersit-o chiar daca raspunsul m-a mutumit.Consider ca niciun expert nu e cerut vreuna. Eo chestie de prost gust.Ar trebui sa nu le mai oferim fundite deloc celor care fac asta.Eu am un an si ceva de cand sunt pe site, dar nu prea intru prea des sau nu raspund, prefer mai mult sa citesc raspunsurile si cred a n-am nici 15 fundite. Dar alea zic eu ca sunt pe merit.

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu mi se pare normal. Si eu facem tambalau pe aceasta tema. Dar pana la urma, ce anume este normal in ziua de azi? Nimic...

| Emeraude a răspuns:

Ma simt marginalizata, eu nu fac parte din majoritate! crying

Fundita?laughing

| anamaria91 a răspuns:

Nu te mai stresa! Serios.
E clar ca cei care fac asta cred ca e normal, celorlalti nu.
Si nu ai ce face!