| Andreea9311 a întrebat:

Vi se potriveste descrierea zodiei voaste cu felul vostru de`a fi, aveti lucruri in comun sau sunteti tota diferiti de semnul vostru zodiacal? Cititi horoscopul, credeti in el?

16 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu corespund 70-80% cu zodia mea[rac] insa nu prea cred in horoscop ptc nu mi se potriveste horoscopul zilniclaughing
si nici nu am mai citit horoscopul de mult.big grin

| SweetCandy a răspuns:

Eu cred in horoscop, asa in linii mari, insa zodia ma caracterizeaza perfecthappy

| Cryssy a răspuns:

Da. Se potriveste foarte bine. dar nu citesc decat rar horoscopul si nici nu cred.

| carminaburana43 a răspuns:

Sunt 100% cum ma descrie zodiacul.De aceea si studiez acest domeniu deja cam de vreo 29 ani de zile de cind cineva pe niste foi tiparite pe o masina veche de dactilografiat mi-a dat-o in mina...Horoscopul e la nimereala uneori e ok uneori nu... dar trasaturile de caracter e ceva fenomenal cum se potrivesc la zodiile chinezesti combinate cu cel european...

| yuli10 a răspuns:

Da, eu sunt in zodia varsator cu ascendent in capricorn. planeta zodiei mele e de aer, desi multa lume merge cu gandul la apa, iar capricornul e semn de pamant. deci sunt in general destul de aeriana dar cand e cazul sunt cu picioarele pe pamant. tocmai din acest motiv ma inteleg foarte bine cu prietenul meu care este balanta.
obisnuiesc sa urmaresc emisiunea uraniei de pe b1 tv care acum e disponibila si pe net: http://uran1a.wordpress.com/
de obicei ma regasesc in spusele ei dar trebuie luat in seama si ca in aceeasi zodie cu mine sunt si persoane din alte categorii de varsta si uneori ce se spune la horoscop poate fi interpretat.

| danutza a răspuns:

Nu e adevarat ce se spune in horoscop sincer niste minciuni...si partea cea mai proasta e ca uni oameni cred in el ceea ce ii fac superstitiosi si daca la zodiac le sp ca o sa aiba un castig se duc si pun bilet la loto... ce oameni laughing

| marry a răspuns:

La mine se potriveste foarte mult....sunt scorpion :X

| viki a răspuns:

Cateodata da, cateodata nu.Nu prea cred in horoscop, doar ma amuz cand citesc"maine va da o masina peste tine","azi iti vei gasi marea dragoste"etc.rolling on the floor

| Swabia a răspuns:

Nu cred in horoscop ...Tot ce scrie acolo sunt bazaconii! [parerea mea!]

| abis a răspuns:

La mine sunt parti care se potrivesc si parti care nu. Cred ca toate horoscoapele sunt suficient de generale si evazive pentru a se potrivi in orice situatie. Nu obisnuiesc sa citesc horoscopul, cred ca este doar o pseudo-stiinta astrologia.

| margaritar a răspuns:

Perfect...se potriveste

de obicei mi se intampla ce zice horoscopulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Mă reprezintă câteva aspecte, în rest doar vorbărie.
Nu sunt pasionată de horoscop, nu se potrivește cu realitatea!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da, 100 %

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se cam potriveste...sunt scorpion.Cu mentiunea ca nu-s intotdeauna asa de razbunatoare cum scrie in descrierea zodiei.

da' horoscopul, niciodata nu ma nimereste laughing unde scrie ca o sa am o zi buna, numa' nervi, de dimineata pana seara

unde scrie ca o sa am o zi grea, de fapt se dovedeste a fi de vis tongue

asa ca le iau fix invers big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt zodia pesti si trebuie sa recunosc ca mi se potriveste perfect si ce scrie in horoscop e cam 90% adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adreea mie mise potrivesc tote cu alesul meu