| anonim_4396 a întrebat:

Vine sau nu sfarșitul lumii? Voi ce ziceti?

52 răspunsuri:
| PavelLarisaIonela a răspuns:

Nu vine sfârșitul lumii. Din 2016 se tot anunța ca vine dar nu e adevărat.

| Mayhem666 a răspuns:

Da, am auzit ca o sa fie prin vara anul asta. Anul trecut nu mai stiu pe ce data a fost. Nici acum 2 ani nu am reusit sa il vad, poate anul asta o sa reusesc, daca nu, o sa il vad anul viitor laughing

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Cel mai fain răspuns posibil laughing

| RorySan a răspuns:

Daa laughing
cel mai probabil in fiecare an laughing

| VelaJohnny a răspuns:

Crezi ca nu? Daca nu prin interventie divina, omul sigur se va auto-distruge.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Multumescwinking

| MartinAlabert a răspuns:

Totul are un sfarsit.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Pff, nu-ți mai pune poze cu băieți din anime-uri, o să am impresia că așa arăți

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Pai intr-un fel cam asa arat cand am parul nearanjat, doar ca parul nu il am asa de inchis la culoare si il am un pic mai lung. Am incercat sa caut o poza ca sa semene cat mai mult cu mine happy

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Meh, nu aș crede. Băieții și fetele din viața reală nu arată ca cei din anime-uri.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nimeni nu poate stii acest lucru, nici un om nu poate sa iti spuna asta cu exactitate"azi sau maine vine sfarsitul".
S-a zis de ani de zile ca o sa vina ca lumea se va sfarsii dar nu s-a intamplat, inca suntem vii si pamantul e acelasi aproape neschimbat.
Nu putem sa credem tot ce se aude sau se zice la TV ca acele informatii prezentate nu sunt mereu adevarate.

| GrungyCacti a răspuns:

Ar cam fi momentul...

| OldSoul a răspuns:

Odata si odata tot va veni, pana atunci asteptam primavara.

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Nu-mi pasa daca ma rezi sau nu, crezi ce vrei, eu doar ti-am spus adevarul.
Tin sa te contrazic, anime-urile sunt facute sa semene cu persoanele reale, uite aici dovezi :

http://i.imgur.com/oZQ0Dpc.jpg

https://0.soompi.io/......h-note.jpg

http://i.kinja-img.com/......fqd5y1.jpg

http://pm1.narvii.com/5730/8a9066fde93f16cd9043515f1a0f352f5b251b6d_hq.jpg

http://i2.asntown.net/......ife-10.jpg

http://weknowmemes.com/wp-content/uploads/2014/01/anime-vs-real-life-19.jpg

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......2c19b9.jpg

Eu zic, ca astea sunt destule dovezi, ca persoanele din viata reala pot semana cu cele din anime-uri.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok, I believe you; D

| Mayhem666 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Ma bucur ca m-am facut clarwinking

| Marianaaa69 a răspuns:

Nu vinevine cel puțin nu anul acesta laughing

| Carmen27794 a răspuns:

Da, dar nu se stie cand
Totul are un inceput si un sfarsit

| Mieeez666 a răspuns:

Sfarsitul lumii vine in fiecare an.

| MeForeverAlone a răspuns (pentru Mayhem666):

Dap

| Axely a răspuns:

Pentru mine deja este xD

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Eu stiu cum arati xDD
Mă simt mândră xD

| CrissuCriss1234 a răspuns:

Da,sfârșitul lumii a venit și in 2012...

| Under05 a răspuns:

Ma, s-o auzit ca iar murim prin februarie... viata asta ii cruda, de parca nu ne-o ajuns ca am fost invadati de extraterestrii in 2012.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Nu mai stiu cum ai aflat, poti sa imi improspatezi memoria te rog?

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Prin Youtube xD

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Daca mai incerci acum, sa stii ca nu mai reusesti laughing
Incearca si o sa vezi laughing

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Ăm, da inca imi apare profilul tăuu, dar nu vad poze xD cu tine, oricum iti stiu fața xD

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Exista un motiv pentru care nu mai imi vezi pozele. Motivul este ca le-am sters pe toate big grin