| anonim_4396 a întrebat:

Visul meu este 1.sa fac performanta în jocul online multiplayer ManagerZone
Asta pe langa 2. visul suprem și aparent foarte greu de realizat de a ma vindeca de anxietate, depresie și OCD asa ca aici visez la ameliorare considerabila.Al treilea vis este sa dobândesc mântuirea sau viata veșnică când va fi sa fie, după moarte.
Voi ce vise aveți? Sau dorințe?
Problemele de sănătate mi-au "mancat"orice alte vise pe care le-as fi putut avea în viata.
Trist nu?
Acum vreau sa aud visele sau dorințele voastre.
Care sunt? Aveți vise mărețe?
Visul mei cel mai mare, visul suprem e sa redevin sănătos sau sa îmi ameliorez depresia, anxietatea si OCD-ul.
Voi aveți vise mărețe? Dorințe, idealuri etc
Care sunt?
Care e visul vostru suprem?

1 răspuns:
| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Angajează-te ca cioban la o stână și vei scăpa de toate bolile pe care le ai. Odihna în exces este dușmanul tău principal.