| MsCarmen157 a întrebat:

Vocea mea pe inregistrare suna ciudat...Asa suna si in realitate? dau fundita

Răspuns Câştigător
| chioscuta a răspuns:

Exact problema asta o am si eu,pana ca si la telefon suna altfel,pare ca e vocea in schimbare asa, subtire si totodata groasa, cred ca vocea este asa cum o auzi tu cand vorbesti, sper ca te-am ajutat, Funda?

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Aceeasi chestie si la mine. Nu stiu ce sa spun, prietenii imi zic ca nu e la fel vocea real cu cea din video-uri/inregistrari, dar nu stiu ce sa cred. Probabil chiar nu e. laughing

| Alex1510 a răspuns:

Nu!