| Happyjump a întrebat:

Voi ati încercat Ice bucket challenge?

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Am experimentat ceva de genu' cand faceam dus si a decis bunica-mea ca-i o idee buna sa dea si ea drumu' la apa de la bucatarie...

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns:

Sunt curioasa cat au donat cei care si-au turnat apa cu gheata in cap. Deci, care cat? Sau nu stiti care e treaba cu prostia cu gheata?

| Jipa95 a răspuns:

Da, am incercat, si cu apa inghetata, si ziua urmatoare m-a luat raceala straight face

| Doub a răspuns:

Nu,de ce as incerca asa ceva? E o mare tampenie!

| Dariusuu a răspuns:

Nuuuu.

Îmi place să văd că mai sunt persoane care sunt înafara turmei.

| ywar a răspuns:

E virala treaba asta. In principiu, un prost, si chiar unul foarte mare, are o idee, idioata in principiu. In secunda urmatoare 100.000 de babuini incep sa faca acelasi lucru, ca doar nenea Darwin spunea ca ne tragem din maimute. In concluzie, fiecare e liber sa faca ce vrea, dar cum asta inseamna si tampenie multa, chiar foarte multa, e dupa facultati - cum zicea stimabilul Moromete.

| Ibrahimovic a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu și nici nu am de gând, e o fază cam resuflată.

| Roxxxxi a răspuns:

Buna.
Nu.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Da laughing dar in luna august, nu acum cand vremea e ciudata laughing
Sa stii ca e funny laughing Mi-a placut sentimentul ala... Poti incerca laughing
Dar dupa, te spatuiesc sa iei cateva pastile laughing

Bafta kiss

| Mechanix a răspuns:

Nu v-ați m-ai plictisit de rahatul ăsta?