| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre "Ice Bucket Challenge"?

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ideea in sine este buna, dar ar fi fost mult mai credibil daca donau ceva banuti si apoi isi turnau apa in cap...
Asa numai pentru reclama.
O zi frumoasa sa aihappy

| AtateaConditii a răspuns:

Aș vrea să știu cati dintre ei chiar donează. Nu e bine pentru sanătate, nu puteau să găsească altceva. Macar de ar fi doar apa, dar cu gheață? Mai bine iși turnau cola laughing.

| Ibrahimovic a răspuns:

Imi place. Am facut si eu. big grin
Si nu, n-am donat. Consider ca te poti distra impreuna cu prietenii tai fara sa donezi ceva.
Daca esa donezi, o poti face si fara sa-ti torni apa in cap. happy

| VerdeLila a răspuns:

Indemnarea oamenilor de a dona prin aceasta provocare, mi se pare o idee buna. Dar aceasta provocare putea fi numai cu apa, fara gheata.
Am observat foarte multi youtuberi care fac provocarea, majoritatea o fac pentru distractie, cum fac si alte provocari. Cei care si doneaza, specifica in clip.

| Mechanix a răspuns:

Mizerie de internet.

| Capi a răspuns:

Pai scopul este donatiile dar romanu nostru o face din placere si nu doneaza