supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Voi ati incercat Sprite cu castravete? laughing Pareri?

16 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Până să citesc răspunsurile, mă întrebam cum ar fi să mănânc castravete cu Sprite. Nici prin cap nu mi-a trecut că putea fi invers. laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu as vrea sa incerc, imi imaginez ce gust are un suc de castraveti, bleah.Mie imi place Sprite normal.Ala e chiar bun, racoritor.

| AFR81 a răspuns:

Da. Acceptabil.

| Drimmero a răspuns:

Eu unul n-am gustat, mi-e ca daca voi bea, sa nu ma trezesc cu vreo 3 boli de la prostiile astea.

| SilentRain a răspuns:

Da,e groaznic

| OldSoul a răspuns:

Am gustat, e cam naspa, a stricat tot gustul de Sprite.
Acum desigur, asta e doar parerea mea.
Daca tie iti plac castravetii si ca gust si ca forma (Daca conteaza), e posibil sa-ti placa gustul.

| Justme1997 a răspuns:

Am băut, mi-a plăcut. Sprite normal e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există așa ceva?

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Da, dar mie mi-e frica sa incerc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi plac castraveții sad

| CdeMetal a răspuns:

Am.incercat, nu imi place.

| wpetterssone a răspuns:

Eu nu am încercat nici un fel de suc din magazine. Nu am consumat niciodată astfel de sucuri. Eu beau doar sucuri din mere, portocale, morcovi făcut în casă de mine.

| supadeceapa explică (pentru wpetterssone):

Nu te cred laughing.

| wpetterssone a răspuns (pentru supadeceapa):

Când eram mic, părinții mei nu consumau și după ce am mai crescut nu am fost curios să încerc să beau aceste sucuri. În plus, sunt pline de zahăr, iar mie îmi crește rapid glicemia de la zahăr.

| FruttiFresh300 a răspuns:

E groaznic. Sprite ul clasic numai sprite nu mai e. E mai bun ăla de la mc care e făcut cu apă și arome.

| Thyself a răspuns:

Nu mi-a plăcut. Și Sprite era sucul meu preferat în copilărie. Dar am înţeles că oricum e mai nasol și în variianta clasică, din cauză că au pus aspartan în loc de zahăr.