| deann332 a întrebat:

Voi ati observat cati idioti si retardati sunt pe TPU? Mai ales la sectiunea Dragoste & Sex. Nu ma luati in nume de rau, dar am vazut prea multe intrebari care nu isi au rostul.

3 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Asta e adevarat! Si nu numai la aceasta sectiune,cam la toate, dar nu i-as numi retardati, ci doar cum sa zic? impertinenti, chiar crezi ca habar nu au ce scriu ei pe acolo? dar isi zic: oricum nu ne stie nimeni, hai sa facem misto!
Au inteles gresit libertatea de a se exprima, nu au respect fata de ceilalti, dar aici gresesc, fiindca in primul rand nu se respecta pe ei insasi!

| Adorable a răspuns:

În primul rând, nici măcar nu este respectată categoria. La Adolescenţi găseşti sondaje despre părerile noastre în legătură cu Samsung (...), la Dragoste şi sex găseşti "Cum se folosesc căştile mele noi? " sau "Cum să agăţ o fată?". Desigur! Există unele persoane care se umilesc prin a răspunde şi a se milogi pentru o fundă. De fiecare dată când cineva întreabă de fundă, dau Nefolositor şi Stupid. Dacă răspunzi la o întrebare, răspunzi pentru că vrei să ajuţi, nu pentru a încerca să devii expert TPU din mila altora.
În al doilea rând, ai dreptate. Nu mă deranjează să ştiu că mai sunt şi unii inteligenţi care văd câtă prostie este pe TPU datorită unor copii de 11-12 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si asta crezi ca-si are?