| anonim_4396 a întrebat:

Voi ati patit sa nu va vina codul de securitate pe telefonul mobil ca sa va activati contul de pe facebook?

9 răspunsuri:
| Yamx a răspuns:

Nu. tongue

| anonim_4396 explică (pentru Yamx):

Si mie de ce nu-mi vine odata?laughingesti tu mai norocoasa decat mine sad

| Yamx a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici Facebook-ului nu-i place de tine, albastritule.tongue

| anonim_4396 explică (pentru Yamx):

Hahaha crezi tu asta big grin si dc tot imi spui "albastritule"? ia spune vaco laughing

| Yamx a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am obisnuit asa. Preferi sa-ti spun alfel, vacule?

| anonim_4396 explică (pentru Yamx):

Nu exista cuvantul "vacule" laughing apropo, daca vrei da-mi id-ul tau printr-un mesaj privat ( eu nu pot da mesaj privat ca sunt inca junior) big grin

| Yamx a răspuns (pentru anonim_4396):

Ei, uite ca exista ca asa zic eutongue

| anonim_4396 explică (pentru Yamx):

Tu te inseli laughing