| Nume6 a întrebat:

Voi aveţi o persoană foarte apropiată cu care puteţi vorbi orice?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parintii. Sora e cu familia ei. Mai am ceva cunostinte si fosti profesori de facultate cu care vorbesc foarte deschis.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Cu parinti, ca mereu cand am spus cuiva ceva ma barfit de aici si lipsa de incredere in oameni

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să pot vorbi orice, și să mă și înțeleagă, nu am.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mai multe.

| Celcestietot a răspuns:

Da.

| gemeni6226 a răspuns:

Sigur,mama si frate-meu dar a mai fost cineva cu care am vb 12 ani.

| Anonima163333 a răspuns:

Da,o prietena și pe maica-mea, dar tocmai m-am certat cu mama asa ca rămâne doar prima varianta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Eliza3 a răspuns:

Sora mea și prietena cea mai buna happy,

| Drimmero a răspuns:

Iti garantez, la un sprit cu baietii te spovedesti de absolut orice, dar nu doar tu, ci toti prezenti de acolo.

Am si eu persoane cu care imi place sa ma deschid.