| anonim_4396 a întrebat:

Voi aveti poze cu voi? Va place cum iesiti? Si o intrebare mai perso­nala, dar vreau sa stiu ce parere aveti: Aveti poze nud cu voi? Le-ati trimis cuiva?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am poze cu mine. Si imi place cum ies.
NU am poze nud cu mine. Stiu cum arat, iar altora nu trimit. De ce ar face cineva o astfel de prostie?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incepuse atat de normal intrebarea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e prea indicat să ai astfel de poze în telefon, mai ales ca fată...iar de trimis nici vorbă.

| Freya1 a răspuns:

Am complexe si nu prea sunt mulțumită de fata mea cum iese in poze.Cu corpul sunt un pic mai mulțumită.
Poze nud nu mai am, dar am avut.Si da, i-am trimis iubitului meu cand am fost la distanță.

| oglindasultanului a răspuns:

Eu nu le-am trimis nicaieri dar aveam si eu o varsta si faceam filmari intime cu telefonul in care nu stiam ca erau ochii vecinului. N-am mai facut poze de la varsta aia. Pai, mereu strambam din ochii, pozitionam stramb, arat rau din cauza la problemele in care traiesc.