| Catrice a întrebat:

Voi când cumpărați cașcaval afumat, aruncați partea afumata?
Mie mi se pare risipa...

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia e partea cea mai buna

| Catrice explică (pentru suntserios):

Asta zic și eu, doar ca știu persoane care o arunca.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu o arunc.

| Drimmero a răspuns:

Nu imi mai surade cascavalul afumat, deci nu mai cumpar, prefer cascaval d-ala ''rotita'', ala chiar arata a cascaval fata de cel feliat care e mai cancer. Cand mai luam d-asta afumat mancam cu totul

| Catrice explică (pentru Drimmero):

Nu-ți place cașcavalul afumat? crying
Gata, nu mai suntem prieteni.

| LoveSleep a răspuns:

I-o dau câinelui.
Legat de cașcaval, mănânc și partea afumata.

| oglindasultanului a răspuns:

Mie imi place.

| mastadont a răspuns:

Partea afumată e cea mai bună, eu cumpăr doar cașcaval afumat, mi se pare mult mai bun.

| AndreeaWTS a răspuns:

Hmm... de ce ai cumpăra cașcaval afumat dacă arunci partea afumată? Cumperi cașcaval neafumat.
Și nu mai arunci nimic.

| AndrElle a răspuns:

Nu neapărat.