| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand mergeti la mare sau la piscina sa inotati obisnuiti sa faceti pipi in apa?big grin. Io da sadX

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Wow, ce realizare!
Bravo tie!

| Jessica a răspuns:

Bună.
Nu fac asta niciodată și nici tu nu trebuie să o faci. Gândește-te puțin, tu faci pipi, iar tu după îl înghiți atunci când stai în apă, deoarece îți vin valurile în față.

| SquirtleBaby a răspuns:

Ma abtin sa iti raspund...in mod normal nu.insa se mai intampla sa imi fie rece si atunci.ies din apa si fac la toaleta

| TFK a răspuns:

rolling on the floorinot normalrolling on the floorrolling on the floor

| KrIsSs_4520 a răspuns:

Dai inainte cu pishatu`. asta-i Romania de la noi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo jessica la asta chiar nu m-am gandit! Si chiar nu este frumos sa faci pipi in apa te aptii si te duci la toaleta rapid