| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand raciti mai des iarna sau vara? Eu vara de ce oare?

12 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc big grin

leonardk
| leonardk a răspuns:

Se spune ca oamenii destepti racesc vara. Iarna....racesc toti... Deci fii fericita!

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu iarna si toamna.Se spune ca cei care racesc vara sunt sanatosi.

| maryana5 a răspuns:

Yo racesc iarna deoarece nu ma imbrac corespunzator big grin whistling
eu cred ca tu stai cam mult un curent...vara-cald nici nu-ti dai seama pe moment ca stai in curent.Ai grijawinking happy
xoxo, mary peace sign

| www a răspuns:

Iarna, nu prea racesc vara.

| Lary a răspuns:

Fie orice anotimp, mereu racescbig grin

| YLLL a răspuns:

Iarna. din cAUza. Bătailor cu zapada. etclaughing)
Vara asta nu am racitt \dancing
Dar alta data da. de la apa recetongue

| marsy a răspuns:

Sh iarna. sh vara. sint sensibila. si racesc repedebig grin

| Munchkin a răspuns:

Şi eu tot vara laughing De când mă ştiu, niciodată nu am răcit iarna, nici măcar nu strănutam. Pe când vara...vaaaaiiii de capul meu laughing La mine e din cauza aerului condiţionat blushing.
Probabil răceşti pentru că stai cu părul ud, te trage curentul, sau stai mult în aer condiţionat.

| Gexu a răspuns:

Eu vara! si mai racesc atunci cand ploua :d ca ies imbracata in tricou si short afaralaughing

| Nikita a răspuns:

Diferentele de temperatura, aer conditionat, geamuri deschise la masini sau prin cladiri daca nu e aer conditionat... Cam astea ar fi explicatiile

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu toamna straight face fiindca nu vreau sa renunt la tricouri crying si dimineata e frig...prin septembrie...nu trece de 20 de grade...