| anonim_4396 a întrebat:

Voi cand vreti sa radeti, ce faceti?
Eu intru pe tpu.ro

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sunt intrebari la care imi vine sa plang de-a dreptul, nu sa rad, de cand am descoperit TPU mi-am "imbogatit" cunostintele in materie de tineri, nu mi-am inchipuit ca atatia copii vor sa isi inceapa viata sexuala la o varsta la care eu ma jucam cu papusile.

| OanaG a răspuns:

Ascult niste ringtonuri care te fac sa razi de-ti pocnesc falcile, ma uit pe vdc, TPU...laughing)

Si ma mai rad de fratmiulaughing

| Alisa a răspuns:

Pai eu rad toata ziua, nu e nevoie sa fac nimic laughing.

| HBK a răspuns:

Caut videoclipuri cu Codrut Keghes aka Catalin Dezbracatu'. El sigur reuseste sa ma faca sa rad laughing :X

| mihaa a răspuns:

Auuuu, foarte rautacios esti maryus, stii cateodata si fara voia noastra mai spunem cate o prostie,

| Juliana a răspuns:

O sun pe cea mai buna prietenalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-mi controlez rasul sau fac ceva pentru a-l accentua. Daca chiar umorul pluteste, atunci il las liber.

| zuzu_7632 a răspuns:

Citeste bancuri seci. p pisi p tine d rasrolling on the floor