| Sally06 a întrebat:

Voi ce ati alege sa faceti in viitor?
Funda la cel mai inspirat raspuns

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Psihologie, sa imi pun in valoare calitatile, sa ajut cat pot eu prin sfaturi, sa vad cum chiar niste necunoscuti sunt ajutati de o pilda si de un gest frumos sau o vorba calda in lumea asta care din ce in ce mai mult este cu susul in jos.
Cum facultatea nu imi satisface dorinta eu mi-am inceput rezidentiatul pe acest site unde "convietuiesc" cu alte persoane.
Eu nu am ales asta.Jobul asta m-a ales pe mine dar mi-a trebuit sa nu mai vad cu ochii ci cu inima.

Voi ce ati alege sa faceti in viitor?
Sunt curios ce vrei sa faci tu cu adevarat nu ce ai "alege".

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La condițiile actuale nu cred că mai există "viitor"!
Pa, pa.

| Liviu321 a răspuns:

Rectifica intrebare. si scrie: voi ce ati alege sa faceti? pentru ca noi suntem romani si la noi cu base la conducere si cu poc prin ministru nu mai exista sanse sa avem,, viitor'' tongue