| Norby66 a întrebat:

Ce v-a inspirat sa va faceti cont la TPU?

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Servus!
Pe mine m-a inspirat dorința de a ajută. Pe tine?
O zi senină,
Florentina

10 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Când mi-am făcut primul cont pe site nici nu cred că ştiam de ce mi l-am făcut sau la ce bun site-ul.

| Азбука a răspuns:

Ca si pe facebook, e la moda sa ai cont si pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O blonda.

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Care dintre ele? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru hideaway):

Toate. Se numeste "problematica blondelor" si eu sunt in fan-club.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
tu esti ursuletul pe care-l rasfata cu funde sau cu voturi naspa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca Moianu, am crezut ca e admin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand mi-am facut contul(in noiembrie 2009), se acceptau postarile anonime.Motivul pentru care am luat aceasta decizie(initial imi doream sa raman anonima, desi aveam o luna de activitate si postam zilnic cate ceva)a fost acela ca postarile mi se aprobau foarte greu(dupa 3-4 zile)si in unele cazuri era prea tarziu.

| iKronstadt a răspuns:

Nu-i treaba ta!

| V1sL0w a răspuns:

Sa scriu numele cu scrisuri ciudate happy