| Hamyx a întrebat:

Voi ce faceti cand pica :
1) Netu
2) Curentu

happy! ^^

4 răspunsuri:
| FllorinaFlory a răspuns:

1. Fie ascult muzica pe care o am in calculator, fie vad un film, fie ma uit la TV
2. Daca este zi, ies afara, sau joc carti cu cine se ofera, sau citesc o revista. Daca este seara/ noapte, fie ascult muzica sau vad film pana mi se termina bateria de la laptop, fie ma culc, fie sun pe cineva ca sa mai treaca timpul...hee hee

| Dumnezău a răspuns:

1.Citesc o carte pe hartie,in loc de una in format PDF,cant la chitara, folosind doar tabulaturile ce le am pe hartie, ascult muzica, scriu si filosofez, sau dau iama in colectia de filme ce-o am pe hard disk.Si beau bere.
2.Aceleasi lucruri, mai putin vizionatul filmelor.Sau caut sa umblu la contoar.

| positivity a răspuns:

1. Ascult muzică, şi mai privesc pozele pe care le am în calculator.
2. Citesc o carte; câteodată încerc să scriu câteva poveşti privind pe geam lumea fericită care zâmbeşte nonstop.

| TatianaCecilia a răspuns:

Cand pica netu', ma pun la tv.iar daca pica curentu ies afara.