| Neymar2 a întrebat:

Sal TPU.

Am si eu o problema cu netu... Imi mai pica cateodata netu... dau restart si merge. SI Tot asa

Ce are?

10 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Daca nu e de la ei(fire, etc) atunci poate sa fie de la placa de retea. De exemplu am avut o placa de retea care pe xp mergea perfect, dar pe vista pur si simplu se bloca dupa ceva timp. A trebuit s-o schimb.
Altadata am patit asta din cauza la Hamachi, dupa ce l-am dezinstalat totul a mers perfect.

| Crysty1996 a răspuns:

SALl uite care este problema nu este de la cei de unde ai netu este de la placa ta de retea presupun ca o ai incorporata in chipset du-te frumusel pana la un magazin IT si spune-i sa iti dea o placa de retea nu costa mult 30 lei noi vi acasa si o bagi in sloturile altbe daca nu sti cheama pe cineva care se ricepe sa te ajute bafta! Imi dai si mie o funda ca nu prea am

| vali54 a răspuns:

Poate ca nu ai semnal prea bun pleaca revine etc... sau ai niste defectiuni tecchnice in el de obicei asta e de la iei de la ce furnizor ai internetu

| anutza a răspuns:

Suna la relatii clienti si vorbeste cu providerul, sunt obligati sa te ajute.

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai e posibil sa fie prea incarcata reteaua. sau unde tai tu nu prea este semnal destulhee hee

| 95Cosmin a răspuns:

Poate fii de la retea...pe ce esti?

| mona a răspuns:

Probabil din cauza caldurii, si mie imi mai pica

Răspuns utilizator avertizat
| Tutzii a răspuns:

Daca ai net pe romtelecom ori click net poti suna la numarul acesta 0800825425. Mie imi merge.

| andreutza9911 a răspuns:

Sa nu mai dai restart ca nenorocesti pc de la ce ai net? daca ai de la romtelecom e normal sa faca asa daca ai alt ceva nu stiu dar nu mai da restarturi!