| anonymus12345 a întrebat:

Voi ce faceti cand va plictisiti?happyIntreb pentru ca mereu ma plictisesc si nu stiu ce sa fac laughing.

5 răspunsuri:
| francesca a răspuns:

Pai nu e bine sa te plictisesti, nu lasa viata sa treaca pe langa tine.citeste,danseaza,fa un curs de dans de exemplu, mergi la sala, gateste ceva, calatoreste, iesi cu prietenii in oras, etc. sfat! nu manca cand esti plictisita(adica mereu in cazul tau)winkingtongue

| fosa.poplitee a răspuns:

Mananc sau intru pe TPU sa dau raspuns big grin

| andrei1555 a răspuns:

Intru pe tpu

| ZoeyMe a răspuns:

Daca esti mai linistita eu iti recomand sa citesti sau sa te uiti la un film bun, dar daca nu asculti muzica si ma rog nu mai am idei.

| saynotoemo99 a răspuns:

Eu cand ma plictisesc fac lucruri creez dau frau liber imaginatiei