| PrincessConsuela a întrebat:

Voi ce genuri de muzica ascultati(rock, pop, urban, dance etc.)?
Nu stiu de ce dar parca si aud de toate in afara de rock si manelelaughing
Eu recunosc. Ascult rock si pop, putin din muzica dance/de club dar never manelebig grin

4 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Eu chiar ascult rock happy trupa mea preferata este Bullet for my Valentine dar imi plac si Black Veil Brides cu Andy Sixx :X

| emima a răspuns:

Eu sa recunosc ascult si putin din manele dar mai mult dance

| AnnAnarchy a răspuns:

Rock in special art of dying, black veil brides, blood stain child, bullet for my valentine, cinema bizarre, daughtry, evanescence, fireflight, fit for rivals, icon for hire, mortal love, my chemical romance, nickelback, simple plan ( care sunt pop-punk ), skillet, sleeping with sirens, the rasmus, theory of a deadman, three days grace, within temptation, xandria, 30 seconds to mars, alecsana, breaking benjamin, apocalyptica, HIM, good charlote, green day, linkin parca, paramore, saving abel, silverstein, sunrise avenue, theory of a deadman, three doors down
si cateodata pop-rock si dubstep

| ploiacide a răspuns:

Rock-ul si Hip-hop-ul raman iubirile mele pentru totdeauna :-x