| Idkidk a întrebat:

Voi ce părere aveţi despre cei care mint despre voi? Care vă trădează? sad

Răspuns Câştigător
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Nu îmi pasă deloc! E problema fiecăruia şi răspunde pentru ceea ce zice sau face! Aşadar vorbesc doar în numele meu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

E o minciuna asta, cu "nu imi pasa deloc " laughing) Daca prietenul tau cel mai bun te-ar trada ai arde-o gen "nu imi pasa, e problema lui"? hai serios?

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă sunt în măsură să dau un sfat o fac! Dar nu judec!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Judeci in interiorul tau,chiar daca nu zici.E imposibil sa zici ca "e treaba lui",te doare,ca e amicul tau,si te-a tradat, si chiar asa e, cei care tradeaza sunt niste gunoaie, nu-i judeci, doar le pui oglinda-n fata.Da poate gresesc, nu stiu.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fiecare percepe în felul său lucrurile. Greşeala enormă pe care o face e să presupunem că suntem la fel, deşi suntem mai bine de 7 miliarde de oameni pe pământul ăsta, toţi suntem diferiţi. Ăsta e felul meu de a percepe: iar dacă spun că nu îmi pasă, atunci crede-mă că aşa e! E aşa de greu de înţeles? E umila mea opinie!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Fratele meu, cand iti pasa de cineva, si cand il consideri cel mai bun prieten, E IMPOSIBIL sa nu iti pese.Eu de asta ziceam, in fine, daca nu dai 2 bani pe nimeni, nu o sa iti pese.Nu e greu de inteles, doar ca e o parere tampita, scuze, nu are niciun pic de adevar in ea.E tampenie ordinara ce zici acolo.Ori nu intelegi ce zic, ori nu intelegi ce zici tu.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt greu de înţeles! Asta o ştiu şi sunt perceput în fel şi fel de cei din jurul meu, şi chair îmi face plăcere să ştiu că sunt diferit. Exact ce spuneam, suntem diferiţi. În schimb, poate sunt prea încăpăţânat sau poate aşa e simplul meu mod de a-mi arăta simpatia faţă de ceilalţi. Nu ziceam că nu îmi pasă de alţii, sunt instructor auto, mă refeream la singurul lucru la care se referea întrebarea, şi anume la minciunile spuse de mine! Nu îmi pasă ce spun alţii: eu mă cunosc cel mai bine! Aşa că nu îmi pasă dacă altcineva spune minciuni sau mă trădează pe mine sau încrederea mea. Chiar şi trădările sunt o lecţie pe care trebuie să o învăţăm!

30 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mereu mam simtim dezamagit pana mi-am seama ca de fapt ma amagesc singur de fapt, noi de fapt credem in ceva ce nu exista, ne facem sperante, credem totul de fapt cream, iluzie, ce sa cred sunt niste gunoaie umane atat

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai am ajuns sa nu mai fiu tradat, pentru ca nu prea mai cred in ei...

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Crezi în C? thinking ( Zi sincer )

| OldSoul a răspuns:

Noi sa fim sanatosi si sa stim adevarul.
Restul sa creada ce vrea.

| Idkidk explică (pentru OldSoul):

Da, ai dreptate.Şi eu am o asemenea problemă.Mă supără tare rău.

| Doub a răspuns:

Cine te-a trădat, prinţeso?

| Idkidk explică (pentru Doub):

Eh...Secret.

| RainmakerX a răspuns:

Nu sufar tradatorii. Nu vreau sa-i vad... nu mai exista pentru mine.

| Idkidk explică (pentru RainmakerX):

Eu vreau să moară un trădăător de al meu. day dreaming

| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Neah,eu nu vreau sa moara... sa traiasca... sa ma vada *cat de bine am ajuns* si sa-si regrete decizia. Cam asa vad eu lucrurile happy Vreau sa ii fac sa revina la mine de buna voie si dupa sa ii refuz.

| ShaOfHatred a răspuns:

Oamenii sunt oameni, nu ai ce le face. Nu prea am prieteni deci....si totusi, nu ma asteptari. Nu ma astept sa nu ma tradeze, si de-asta nu ma afecteaza.

| alexandrualind a răspuns:

Nu imi pasa de ei daca ai prind.

| syd a răspuns:

Chill. karma police

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care mint despre altcineva in general,nu neaparat de mine,sunt niste oameni de nimic,care vor sa faca rau prin minciuni,niste lasi,pentru ca cei care spun adevarul,isi asuma si responsabilitatea.
Iar despre cei care ma tradeaza,ce parere sa am, niste oameni ieftini, fara caracter.
WOW! Tu pui o intrebare, si dai funda unuia care nu are idee despre ce vorbeste, si care e si pe langa laughing)Incepe sa imi placa TPU.

| DeathOfDreams a răspuns:

Mereu sunt oameni care te trădează și care mint.
Mereu îi ignor.
Niciodată nu-mi pasă.
Și atunci când mă trădează, ei bine, încă o persoană dată naibii. Nu vreau să am tangențe cu asemenea persoane.

| MistretulPufos a răspuns:

Ma asigur ca il pun pe Urs sa ii manance

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

Mi-l împrumuţi pe Urs, are o comandă de mâncat, dacă vrei, îţi spun pe privat cine.

| MistretulPufos a răspuns (pentru Idkidk):

Apai il chem si pe Cerbu' laughing

| Idkidk explică (pentru MistretulPufos):

Vrei să-ţi zic pe cine?

| IAmTheLegendary a răspuns:

Doar eu cred ca esti la filo, dupa intrebarile puse? big grin

| Idkidk explică (pentru IAmTheLegendary):

Sunt la Mate-Info...

| LupuDeu a răspuns:

Este fix problema lor daca mint despre peroana ta, asta inseamna ca este ceva ce le.creeaza invidie fata de tine ajung sa minta pentru a "strica imaginea". Nici nu trebuie bagati inseama, de ce sa te consumi pentru ceva ce nu e adevarat, daca cineva te respecta o sa te intrebe "ba e adevarat asta?"