| Iustina17 a întrebat:

Voi ce preferati un milion de dolari sau un prieten pe viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Prietenul te ajuta la nevoie, el este un cadou pe care ti'l faci singur, si din cauza lui nu iti poti face dusmani. In schimb cu un milion de dolari iti poti face tot atatia dusmani.
Deci, prietenii...

Pa-pa!

28 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Prieteni pe viata nu exista.Aleg milionu´ (de €)winking

| psiholoaga a răspuns:

Banii. Prieteni sunt capabila sa imi fac si aleg singura, bani-mai greu.

| Vizitiul a răspuns:

Banii se termina de la o vreme, dar prietenul adevarat (cum ai speficicat si tu), e pe viatahappy

cami
| cami a răspuns:

Milionu'! ce-s aia (prieteni)?

| inna a răspuns:

Nu exista "prieten pe viata".

regis
| regis a răspuns:

Milionul de dolari. Mi-am facut deja cativa prieteni foarte buni, nu stiu daca sunt pe viata, dar nici nu mi-am propus asta.
In plus nici nu iti inchipui cati prieteni iti aduce un milion de dolari... Dar niciunul din prieteni nu imi va aduce vreodata un milion de dolari.

| daniDeeDee a răspuns:

Milionu`... m-am convins cu " prietenia pe viata "

| RetroX a răspuns:

Un prieten pe viata care sa ma ajute sa fac 1 milion de dolari! big grin

| alecs871 a răspuns:

Milioane de dolari exista, prieteni pe viata nu

| Orannginna a răspuns:

Milionu'. Stii cati prieteni poti sa ai dupa aia? laughing

Glumesc doar.

As alege prietenul, banii sunt un detaliu nesemnificativ pentru mine. happy

| M.madallina a răspuns:

Amandoua

| DrViorel a răspuns:

Evident ca toti iti vor raspunde ca prieteni, dar nu stiu banii ii castigi greu, prietenii la fel, adica depinde ce intelegi prin prieteni si ce definire ii dai tu unei prietenii bune, dar eu unu zic asa. banii ti faci, un prieten adevarat mai greu. Eu pot sa zic ca am in total doar 10 prieteni cu adevarat prieteni care si daca ii sun in timp ce fac dragoste sar si ma juta, in rest mai am inca mii de altii care imi sunt prieteni de vedere. va doresc sa aveti parte de cati mai multi prieteni a evarati in viata!

| viorel13 a răspuns:

Milionul de dolati.

| Johanna_9281 a răspuns:

Eu prefer un prieten pe viata.

| adika a răspuns:

Un prieten adevarat pe viata!

| buli a răspuns:

Prietenu pe viata poti sa-l gasesti si daca ai un milion de dolari, acum dolarii au scazutsad. Deci aleg prietenu:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un milion de prieteni gata sa-mi ofere fiecare cate 50-100 de eurohee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milionul de dolari...ca sa imi pot cumpara o "Casa cu Gradina".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten adevarat pentru ca este mai important ca banii...banii nu pot sa te faca sa zambesty cand esti trist sau ai un necaz nu te ajuta cu nimica... dar un prieten poate fi langa u mereu daca ai nevoie de el... pop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un prieten pe viaţă, banii cum se fac se şi cheltuiesc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Milionul! Prieteni pe viata, pff... astept sa vad! Deci iti voi povesti finalul cand voi trece pe lumea cealalta... big grin big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un prieten cu milioane de dolari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot raspunde si cei care au milionu?hee hee tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau milionul, prieten am!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iusty12, nu pricep de ce simti nevoia sa le separi? un prieten nu exclude milionul de dolari dupa cum milionul nu exclude prietenul!
poate singura chestie profund de asemanatoare pentru majoritatea ar fi ca milionul, ca si prietenul pe viata e...cum sa zic? RARA AVIS happy

| simo19 a răspuns:

Normal si moral este sa alegi intotdeauna si indiferent de rangul social sa zic asa un prieten pe viata deoarece nu numai un milion si nici macar o suta milioane nu il inlocuiesc pe acesta.

| darius92712 a răspuns:

Nici un preten pe viata nici un milion de dolari...mai multi bani big grin

| zuzica a răspuns:

Eu aleg milionul.