| Speed99 a întrebat:

Voi ce puneti mai intai in farfurie? Laptele sau cerealele?

8 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

În farfurie nu pun nici lapte, nici cereale.
În castron pun cerealele şi apoi laptele.

| GoldenZenith a răspuns:

Ciorba. Cereale nu mai mananc de ceva vreme. Dar totusi, eu puneam cerealele prima data. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu pun laptele si cerealele in farfurie si nici nu mananc asa ceva, dar cand mancam puneam laptele si dupa cerealele intr-o cantitate mica pentru a ramane crocante day dreaming

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Cerealele mele trebuie fierte in lapte.

| Teffan a răspuns:

Cerealele.

Lasa mancarea si hai sa vorbim despre istorie, ca am vazut ca esti pasionat. happy

| Speed99 explică (pentru Teffan):

Hehehe smug laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Teffan):

Istorie? istoria cui? Nu de alta si nu as vrea sa ma laud,, dar sunt as pe istorie.

| Teffan a răspuns (pentru Drimmero):

Uita-te pe profilul meu la raspunsuri.
Al doilea raspuns(adica dupa asta ce ti-l dau), este quiz-ul pe care l-am infiintat intre mine si autorul acestei intreabari.

Baga-te si tu laughing