| MacaveyMarius a întrebat:

Voi ce reacții ați avea si ce impresie v-ar lăsa ca în lista voastră de prieteni de pe Facebook sa va întrebe subit cineva mai puțin cunoscut întrebări de genul "Cu cine ai vorbit ultima data la telefon?" sau "Cu cine ai vorbit ultima data pe Facebook sau WhatsApp?"
Chiar aș vrea să știu voi ce reacție ați avea la astfel de mesaje și ce i-ați scrie.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

L-as intreba daca este un numar de magie laughing.

| amaliab1997 a răspuns:

Poti sa-l intrebi daca e de la SRI? laughing sau ce iti trece tie prin cap