| Antaury97 a întrebat:

Voi ce stiti, (selena gomez, miley cyrus, demi lovato, debby ryan la cati ani au facut sex sau daca au facut?

Răspuns Câştigător
| forever4you a răspuns:

Eu din cate stiam toate sunt virgine si ca vor sa ramana asa pana la casatorie dar de demi lovato parca am citit undeva ca nu mai este pentru ca joe jonas a fost vazut iesind din casa ei intr'o dimineata

15 răspunsuri:
| Marynna a răspuns:

Da` ce te roade pe tine curiozitatea?laughing serios acum, e problema lor ce facstraight face

| OHmyGosh a răspuns:

SEL este virgina. Poarta si inelul puritatiilove struck. E incredibila fiinta asta!love struck
miley nu mai e virginalaughing si nici joe jonas.

| cagulatu a răspuns:

Cu ce te incalzeste daca afli?

| Cristina_7735 a răspuns:

TPUhelper esti chiar prost laughing Miley nici macar nu are 20 de ani laughing

| aumih16 a răspuns:

Treaba lor cu cine au facut-o! oricum iti dai seama ca nu o sa zica spuna la nimeni niciodata! nici macar daca au orientari sexuale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena na facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat. Mylei nu mai este dar ceilasti eu zic ca sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca au facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

prostilor chiar nu puteti dormi la noapte pana nu aflati raspunsul
selena nu demi lovato da miley cyrus nu stiu debby ryan habar n-am

| bubbuluv a răspuns:

Nu stiu sigur de miley! dar de selena sunt covinsa 100% ca sa facut sex cu justin bieber pentru ca am fost amun2 in hawaii si in mai multe locuri adica sa fiim serosi ce poate sa faca un baiat cu o fata intr-o excursie unde dorm in acelasi pat! crezi ca se intoarce unu cu spatele si dorm...sa fim seriosi! iar miley mi se pare un pic cam curva dar nu stiu sigur

| SimpleGirl_5909 a răspuns:

Normal ca nu miley si demi is dorgate cine stie de ele!

| TPUhelper a răspuns:

Miley a facut sex la 20 ani

| anyshy_8155 a răspuns:

Toate sunt in regula. Apropo bubbuluv nu se stie daca justin si selena dorm in aceeasi camera.Si chiar daca ar fi asa nu sunt in stare pana la casatorie adica atunci cand va implini justin 18.tpuhelper mylei nu are 20 ci 18.

| Cameron1999 a răspuns:

Demi Lovato da (nu știu cu cine),Miley Cyrus daaa,loool, oricine știe (nu știu cu cine), Selena Gomez da, cu Harry Styles, Niall Horran (e cu el acum) și Justin Bieber (a fost și însărcinată cu el), iar Debby Ryan mi se pare că nu.
Dar dc te interesează pe tine așa tare? Crezi că ai tu vreo șansă?:-)

| Kyky24 a răspuns:

Normal că da.Băi frate,sunt vedete, celebrități:-), normal că nu au cum să fie virgine.
Încetați cu:"Selena Gomez nu a făcut "," poartă inelului purității ", nu știu ce, nu știu cum! Nici ea nu mai e virgină de muuuulllt! A rămas însărcinată cu Justin Bieber s-a culcat cu Harry Styles, Niall Horan...Nici Mylei Cyrus nu mai e...nici Demy Lovato...de Debby Ryan nu știu sigur, dar sigur nu mai e nici ea.
În plus, cu ce te ușurezi dacă aflii?