| razadeluna a întrebat:

Consumati ZILNIC produse din carne, sau mai rar?

11 răspunsuri:
| SMTHING a răspuns:

Rar, nu e deloc bine sa mananci carne/ produse din carne zilnic.

| AvalohAlyn a răspuns:

Nu chiar zilnic, dar foarte des.Saptamanal consum foarte multa, ce-i drept.Mai ales carnea de pui imi place.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Anu trecut am stat vreo 3 luni fara sau si mai bine si parca ma simteam mai energic si mi-am propus sa nu mai mananc asa multa, dar si cand ma pun pe mancat carne o tin cate o saptamana laughing) Nu neaparat ca am asa mare pofta, dar asta primesc de acasa

| RAY a răspuns:

Cam da, zilnic

| T0T a răspuns:

Nu chiar zilnic da o fac destul de des.

| J0B0MAT a răspuns:

Cam de 2 -3 ori pe saptamana.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu cam la 2-3 saptamini o data maninc ficatei.Altceva nu.

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, aproape zilnic. Cel mai mult imi plac carnea de pui si pestele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

foarte rar.

| MrLucas a răspuns:

Zilnic,se recomanda carnea mai slaba totusi.

| Coquinne a răspuns:

Zilnic sau o data la 2 zile.
ce mancare e aia fara carne?