| victor987 a întrebat:

Exista izvoare de apa potabila in Bucuresti sau pe langa de unde se poate lua gratis? ce parere aveti despre apa imbuteliata si de cea de la robinet?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Izvorul lui Eminescu din Cişmigiu, lângă scara de la intrarea dinspre Ştirbei Vodă.
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Apa imbuteliata este apa de la robinet! parerea mea...