| Adi_2281 a întrebat:

Voi cum credeti ca e mai bine la messenger lasetarile listei de ignore... Ignore pentru toti cei care NU ii am in lista de messenger sau ignore pentru persoanele din lista de ignore? cum e mai bine?

1 răspuns:
| Sm3xyKiller a răspuns:

Ign pentru pers din lista de ignore... poate cineva care nu te are inca la contacte are nevoie de ajutor iar tu il cunosti... daca ai ign pentru toti care nu ii ai in lista nu ii vei primi mesajul si se v-a supara ( am dat decat un exemplu)