| SpikE a întrebat:

Voi cum va pierdeti timpul cand nu aveti ce face? Sunt plictisit iar la tv nu-i nimic frumos straight face

Răspuns Câştigător
| antonelk a răspuns:

Eu imi pierd timp pe TPU :X .ma mai uit pe acasa la telenovele big grinbig grin pe youtube laughing mai i-au muzica de pe net.mai vb cu prietenii pe mess bla bla laughing) curatenie.si uite asa trece timpubatting eyelashes:*

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste carti. Nu te vei mai plictisi niciodata.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Iesi afara. Apuca-te de un sport. Citeste o carte. Eu intotdeauna gasesc ceva de facut... De la vazut un film, ascultat muzica, plimbat, jucat basket, facut poze, facut mancare, curat etc

| andreutz a răspuns:

Ies afara si ma plimb...sau mai stau pe TPU si mai raspund din cand in cand... dar de obicei prefer prima varianta, mai ales acum vara...

| Elena97M a răspuns:

Nu mi-l pierd. Niciodata nu este sa nu am ce face. Ba la pc, ba cu prietenele...

| SpikE explică:

Pai fac un sport si citesc si carti dar nu pot face asta la infinit x(.

| elenacata a răspuns:

Eu ma uit pe TPU si uneori mai si raspund

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna TPU?

| annix a răspuns:

Poi asteapta sa te plictisesti de plictiseala, si apoi gasesti ceva bun de facutwinking

| papusyka a răspuns:

Ies undeva cu prietenii sau ma plimb pe afara cu prietenu.Mai merem la o discoteca depindetongue:*:*:*Daca n-ai ce face nu sta in casa ci iesi afara si sunati prieteni ca iti dau ei id bunetonguetongue