| RAY a întrebat:

Voi de unde va cumparati adidasi?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Deichmann, Intersport, Decathlon. Am si acum o pereche de adidasi luata de acum vreo 3 ani de la decathlon si inca sunt buni, vorba aia i-am luat pe la fotbal, plimbari si nici nu par deteriorati. De fel sunt pretentios rau la incaltaminte, de la culoare, forma, ma uit la ei pana la cel mai mic defect, vreau sa stea impecabil in picioare, cand ma grabesc mai trec cu vederea doar sa nu mai caut si in alta zi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

De la Iulius de la CCC laughing

| RAY explică (pentru DoarBogdan):

Am fost nu mi-au placut, ce imi place sunt astia https://bit.ly/3iwvTwu doar ca se vand prin YAVNE LTD
mi frica sa nu i au teapa

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Nici in Deichmann?

| Freya1 a răspuns:

Din orce magazin unde gasesc ceva sa imi placa.

| Celcestietot a răspuns:

De la CristiDinBucuresti, ai vazut si tu ce adidasi faini are la fotografia de profil laughing.

| Superior a răspuns:

Decathlon si Deichmann.
Imi plac Reebok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bazar. tongue

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau originali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

New balance, pull & bear, bershka, nike, converse.

| Andre11120 a răspuns:

De la CCC