| domnugeo a întrebat:

Voi folositi huse de silicon pentru telefoanele voastre? Eu cum am luat touchscreen, imediat husa si folie ecran. Dar ma tenteaza sa scot husa deoarece face telefonul mai mare. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu folosesc husă de silicon, mă incomodează.Mai bine ai grijă cât de cât de el şi îi scoţi husa.

| calutuuuu a răspuns:

Pai telefonul este acelasi si cu husa, si fara husa. Asa ca, decat sa ai un telefon extrem de mare cu un ecran ''busit'' sau cu alte defecte, (scuze, dar imi este greu sa ma exprim in acest moment) mai bine sa ai un telefon care sa arate mereu de parca abia l-ai cumparat din magazin!winking Eu am scos husa mai demult si acum nu sunt prea multumitade rezultat... Si nu mai gasesc nici husa!crying In fine, alta nu mai cumpar, imi voi lua peste putin timp alt telefon!big grin