| mODIN a întrebat:

Voi folositi TPU mai mult pentru a pune intrebari sau pentru a raspunde?

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

*Se uită la numărul răspunsurilor, se uită la numărul întrebărilor.*

Pentru a răspunde.

| darrio2007 a răspuns:

Mai mult pentru a raspunde.

| thegatekeeper a răspuns:

Mai mult pentru a raspunde.

| mona a răspuns:

Mai mult pentru a raspunde

| Digital112 a răspuns:

Pentru intrebari

| Musique a răspuns:

Pentru a răspunde.
Baftă!

| Kaℓi a răspuns:

Pana de curand, doar pentru a raspunde, in ultima vreme am intrebat si eu cate ceva.

| sublime89 a răspuns:

Pentru a raspunde.

| Seepty a răspuns:

TPU este un site pentru intrebari, e logic daca nu erau intrebari nu puteau fi nici raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl folosesc numai pentru a răspunde.

| TheAvenger a răspuns:

Pentru a răspunde.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, pe TPU, se ajuta oamenii prin conversatii, in asa fel sa se poata ajuta. Cum sa se dea explicatii fara intrebari?

| MissDevilish666 a răspuns:

Pentru a răspunde happy.

| 2B a răspuns:

Buna! Eu De obicei raspund la mai multe intrebari, decat sa postez(eu de obicei postez intrebari cand am o problema mai ciudata, sau cand ma plictisesc.)
DAR! De obicei pentru a raspundewinking

| AndrrreaDeea a răspuns:

Ambele,mai mult pentru a raspunde

| Vampire150 a răspuns:

Pentru a raspunde.

| Xella1234 a răspuns:

Pentru a raspunde. Intrebarile vin cam greu (desi ar trebui sa fie invers) happy