| Maraaa a întrebat:

Voi fumati? big grin
vreau raspunsuri sincere... cati ani aveti?

Răspuns Câştigător
| Stelutssa a răspuns:

Nu, am 14 ani.Multi prieteni de-ai mei fumeaza, chiar nu am fost tentata sa incerc, sincer.kisskiss

15 răspunsuri:
| ancutsa410 a răspuns:

Nu fumezhappy

| cristianorudi7 a răspuns:

Am 17 si nu fumez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Categori nu fumez si nu conteaza varsta, pot avea si 40 de ani, dar nu am fumat, nu fumez si nu voi fuma, provoaca dependenta, si nu vreau sa ma bag in asa ceva!

Pa, pa.

| Lxa a răspuns:

Nu. De ce?
Pentru că nu sunt tentată să o fac!
Vârsta nu cred că ar conta.
Sărbători fericite!

| Aniii a răspuns:

Am 12 ani si fumez(dar rar) fiind ca mama mea nu ma lasa...

| JustMe a răspuns:

15 ani, nu fumez. De incercat am incercat si majoritatea prietenilor mei sunt fumatori.

| Rayyy a răspuns:

Buna

Am 15 ani si nu am fumat niciodata. Majoritatea colegilor mei fumeaza, insa eu nu am fost vreodata tentata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cristianorudi7 daca ai 17 ani de ce te pozezi in masina cu ochelari de soare? te crezi "cul"? treci la scoala copile
nu nu mai fumez am fumat. nu conteaza cati ani am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 16 ani.
Nu fumez pentru că nu mă tentează, nu vreau să-mi ard banii laughing, şi provoacă dependenţă.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Fumez, am 21 de ani.
Salut.

| OzVrajitorul a răspuns:

22 de ani si Nu Fumez,

| Stelutssa a răspuns:

Multumesc mult de fundakiss

| Zoelinda a răspuns:

Am 13 ani si nu fumez dar am si colegi care o fac [vreo 2 sau 3]

| gabrielciprian a răspuns:

Am 30 de ani,dar nu conteaza varsta,as vrea sa te rog chiar sa nu faci asa ceva,iti pot oferi motive peste motive pentru a nu face asa ceva, in primul rand sanatatea ta, ce e mai important pe lume ca sanatatea.Eu nu am fumat, nu voi fuma niciodata.Ai grija de tine si nu te lasa tentata la astfel de lucruri.

| Pussycatyy a răspuns:

Pai am 13 ani, si da fumez din cauza depresiei prin care trec *__*