| LILLYYY a întrebat:

Buna,baieti,ce parere aveti despre sexul oral? Vreau raspunsuri sincere!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este minunat daca este facut cu pasiune si reciproc daca se poate.Un sex oral perfect poate suplini chiar si o partida de sex

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Super tare

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce parere vrei sa avem. Fiecare cuplu face ce doreste in intimitatea relatiei

| RAY a răspuns:

Personal nu am nici o parere contra sau pro, fiecare are dreptul sa faca ce vrea, eu spun ca sexul oral e benefic si pentru fata si pentru baiat e expresia iubiri dintre doua persoane

| OnuOnulică a răspuns:

Nu am practicat inca asa ceva cu prietena mea sa imi dau cu parerea laughing
Dar presupun ca e ok...atata timp cat e vorba de o igiena curata.

| SkyPilot a răspuns:

Una foarte bunawinking Indiferent in care sens. Dar sa fie facut cum trebuie, ca nimic nu e mai rau decat un oral facut prost.

| grab a răspuns:

E foarte ok si foarte dorit. de preferat ar fi ca fiecare act de dragoste sa cuprinda si sex oral happy

| ColyR a răspuns:

Imi place sa mi se faca, nu imi place sa fac

| Azpilicueta a răspuns:

Depinde de situatie daca esti cu un baiat murdar sa nu zic altcumva mai ales murdar la penis categoric nu si incerc daca un baiat ar dori sa faca oral la fata si ea este murdara categoric nu. Depinde de fata de fantezile ei de conceptile ei de stilu ei de viatahappy

| panaitepaul a răspuns:

Baga mare