| anonim_4396 a întrebat:

Voi in general evitati balurile? Eu una nu am mers.era doar housereala

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Deși ascult rock nu am evitat evenimente precum banchetul de clasa a VIII-a și nu voi evita nici balul bobocilor.

Este ceva de neuitat, o experiență unică. Când ești în grup, cu ceilalți, nu îți mai pasă că tu asculți rock și urăști house-ul. Pur și simplu nu contează, te distrezi cum știi tu. Eu așa am făcut la banchet și a fost genial.

Nu știu acum ce să zic, sfatul meu este să nu evitați evenimentele de genul acesta deoarece ele NU SE MAI REPETĂ! Sunt experiențe unice.

Baftă

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Eu le evit. Nu sunt genu' meu. Nu-mi plac astfel de evenimente + ca nu suport muzica, pitipoancele care se dau in spectacol, vestimentatia specifica... rolling eyes etc.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

De evitat nu le evit, da' ma enerveaza muzica -_-''

| RegalusDekaron a răspuns:

Te referi la banketu d a8a sau cum? sau ala al bobocilor?
In a8a am fost.cum sa zic a fost gen excursie, da nu am stat unde a fost muzica rahatita, m-am plimbat in timpul ala