| Andreibegu123 a întrebat:

Voi la ce ora va culcati si cate ore dormiti pe noapte?

10 răspunsuri:
| Ioana2016 a răspuns:

Ora 11, 9 ore. Tu?

| lpavel a răspuns:

Un somn sanatos e de 8 sau 10 ore! Mai mult sau mai putin nu este sanatos...

| syd2 a răspuns:

Pe la 3 -4 noaptea

| m1dn1gh7 a răspuns:

Depinde, în general la 23 adorm sau 00, încerc să am un somn optim de 7 ore.

| justanotheruser99 a răspuns:

Depinde. Dorm cand imi e somn. Nu contează ora. Fie la 16, 18, 20, 21, 1:00, 2:00, etc. Iar in general nu pot dormi mai mult de 8 ore.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Dorm undeva la 4 ore sau mai putin.

| Speed99 a răspuns:

Oricand. Poate azi pic lat pe pat la 6 seara, iar maine stau pana la 5 dimineata.

| Habbsha a răspuns:

În general adorm după 3-4 noaptea și dorm în jur de 5 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara dorm foarte haotic, in ultimul timp adorm pe la 3 si dorm cel putin 7-8 ore, daca ma "injura" ochii rau dorm si 12 ore. ^^

| deeeaqq a răspuns:

În timpul şcolii pe la 12-1 şi dormeam 5-6 h

În vacanță depinde dacă am somn sau nu, în general între orele 1-5