| cineva2012 a întrebat:

Voi pe ce parte dormiti noaptea?

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Fix in mijloc. Pe burta laughing Toata noaptea... Am gasit un mod de a-mi pune perna astfel incat sa nu stau cu capul pe ea dar nici ca nu o tin in brate. Loooool, ce bine mai dorm happy

6 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Pe toate părţile. laughing

O zi frumoasă.

| thegatekeeper a răspuns:

Aproape intotdeauna adorm pe partea dreapta, insa pe parcursul noptii ma misc destul de mult, iar uneori ma pot trezi chiar dormind pe spate (niciodata nu am putut sa adorm pe spate).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe spate.

| iCappy a răspuns:

Eu inainte dormeam pe burta mereuuu, acuma adorm pe partea stanga, si uneori pe dreapta.

| oliviaa29 a răspuns:

Pe burta mai deswinking dar ma trezesc pe partea dreaptarolling on the floor

| 重要人物 a răspuns:

Pe spate