| anonim_4396 a întrebat:

Voi puteti intelege ce scrie aici? Este scrisul unui preot:
http://imgbox.com/Q0wEv3Eo

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Nu pe tine te-am avut in colimator, imi pare rau daca tocmai tu te-ai simtit jignit.
Un geniu a sters intrebarea care avea raspunsul corect...si a lasat-o pe aceasta. big grin
Atat a putut TPU...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Zi de zece ori tatăl nostru?
sau
zece cefe de porc fără os?

| Darkmagic a răspuns:

Ciudat...
Intrebarea asta a mai fost, am raspuns la ea...si au sters-o.
Se vede din spatiu, ca multi useri nu stiu sa scrie, dar sa fie probleme si cu cititul... laughing
E drept, in imagine pare ca a scris un doctor, nu un preot, dar ma intreb ce dracului fac userii TPU cand se pomenesc in mana cu o reteta medicala? big grin

SANATATE scrie!

| MuCelMic a răspuns (pentru Darkmagic):

Nu cumva tu ai primit raspunsul castegator la intrebarea pe care au sters-o? de ce simti nevoia sa jignesti? ai oarece... probleme?

| Darkmagic a răspuns (pentru MuCelMic):

Nu pe tine te-am avut in colimator, imi pare rau daca tocmai tu te-ai simtit jignit.
Un geniu a sters intrebarea care avea raspunsul corect...si a lasat-o pe aceasta. big grin
Atat a putut TPU...