| gingasull a întrebat:

Voi puteti vizualiza mesajele private? Eu nu sad, îmi scrie un mesaj : Pentru moment aceasta sectiune este "under maintenance". Ce se intampla?

7 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Nici eu nu pot vizualiza,,, de 3 zile waiting

| TeoIonela a răspuns:

Si mie imi apare asa...waiting

| eeeeeeeeee a răspuns:

Bai, eu voiam sa trimit un mesaj si imi zicea asta, dar am crezut ca e din cauza aluia caruia voiam sa ii trimit, ca era suspendat.acum vad ca nu era asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o rubrica in revizie.Se sterge tot ce nu-i bun.In ce ma priveste salut initiativa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da Nicule, spionaj pentru doua siteuri de ...toata lauda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei, treaba gingasa, domnule, ce vrei! suntem in revizie si trebuie sa avem putintica rabdare! Nici eu nu pot face nimic cu mesageria, asa ca stau cuminte si astept sa se deschida din nou Posta Romana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica ei se uita prin mesajele mele private sa vada ce am vorbit? Waw cata intimitate avem pe site-ul asta...