| RAY a întrebat:

Voi stiti de gluma nu? Intelegeti cand omul glumeste sau vorbeste serios?

46 răspunsuri:
| Superior a răspuns (pentru RAY):

Da,dar ce legatura are?

| GirlOnline81 a răspuns:

Daca n-as sti de gluma, nu te-as "urmări".

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Wow ce declaratie de dragoste, dar ce username mai ai?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Te rog, nu ma dezamagi! Nu ma face sa cred ca ești unul dintre aceia care nu știu de gluma...

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Ba da stiu, dar am o fata care ma urmareste cu 2, 3 username

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Oh laughing, inteleg.

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Ma iubeste nebuna in secret, am vorbit cu ea un an de zile

| RAY explică (pentru Superior):

Tot caut de vreo 2 ani si nimic

| bogdan324 a răspuns:

De obicei da, stiu de gluma, insa sunt si cazuri in care nu-mi pot da seama, nu stii de cate ori am intalnit oameni scandura care glumeau fara sa stiu.
Apropo ca tot ai adus gta 5 in discutie, ai cumparat arena aia noua?

| RAY explică (pentru bogdan324):

Nu am cumparat jocul de astea il vream online, cool acum vad pe Youtube, poate descarc un dlc de ppe net

| Justme1997 a răspuns:

De multe ori nu înțeleg, iau omul in serios sau nu stiu cum sa reactionez

| RAY explică (pentru Justme1997):

De fel doar serios vorbesti?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Câteodată fac glume la care rad tot eu

| RAY explică (pentru Justme1997):

E un inceput si asta, cum te mai intelegi cu colegi de munca?

| Justme1997 a răspuns (pentru RAY):

Ne înțelegem, nu le înțeleg eu pe ele. Toate se barfesc una pe alta la mine laughing (stiu ca înseamnă ca ma barfesc si pe mine)

| RAY explică (pentru Justme1997):

Da nu vezi ca e multa ura si in virtual,lume rea,nici eu nu inteleg rautatea oamenilor care e extrem de mare, nu vezi pic de compasiune sau empatie, la uni si aia sunt dezamagiti mereu, esti libera de sarbatori? intr o tara crestina atata ura, barfa, rautate