| wannabe a întrebat:

Cand o fata iti zice "ma mai iubesti" te ia in gluma sau vorbeste serios? ce raspuns i-ai da?

19 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu pun intrebarea asta deslaughing si toti imi raspund "da, desigur"rolling on the floor
De obicei intreb la vrajealabig grin.

| monyk a răspuns:

Buna, pai i-ai da raspunsul care il simti...depinde de fata si de relatia care exista intre tine si ea, poate sa glumeasca asa aiurea, dar se poate ca din gluma sa spuna adevarul si poate e curioasa de raspunsul tau...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde happy
Poate e o gluma happyCe sa raspunzi?big grin
Da cum sa nu?love struck

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de felul cum se exprimă. Dacă nu o zice în glumă, probabil vrea o confirmare a dragostei tale pentru ea - cred.

| oz a răspuns:

Ii raspunzi:ma cunosti de undeva?

| alexa a răspuns:

Mai depinde aici de cat de seriosa e relatia voastra...
poate are anumite indoieli in ceea ce te priveste
poate insa fii spusa si in gluma, doar de dragul de a te auzi pe tine spunandu. i din nou, ca sa se simta iubita

| buburuzAndreea a răspuns:

Am vazut si eu ca se foloseste sub forma de gluma chestia asta. Adica doi amici sau 2 persoane care n-au mai vorbit de mult se intalnesc si una dintre ele intreaba asta cu zambetul pe buze. Daca e doar o gluma n-ai de ce sa spui nu.

| MADALINAAAA a răspuns:

Poi o zice in gluma, dar poate cu un sambure de adevar, de ce nu?
ai putea sa-i spui: ca-n prima zi dupa divort!laughingglumeam...
de ex:ce te face sa crezi ca nu te mai iubesc? te indoiesti de iubirea mea? ar fi o idee.nu stiu:p

| urbanghost a răspuns:

La fel ca-n prima zi, si -n prima zi deloc laughing

| www a răspuns:

Sunt prea putine detalii, ca sa stim daca glumeste sau vorbeste serios.

| yanna_5323 a răspuns:

Oricare ar fi rasp.probabil si ea sa se intrebe daca glumesti sau nu... e o intrebare cu multe semne de intrebare. pop

| Official a răspuns:

solutia perfecta! "tu ce crezi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva se stie si se simte.nu se intreaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depindehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce puneti mereu intrebarile astea? Am obosit sa le tot vad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns: da, iubito, vesnic.
Bro, tu esti obosit de la altceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste serios, fata are bucurii la tine si nu stie cum sa aduca in discutie subiectul.fii si tu mai atent, cu siguranta ti-a dat mai multe semnale pana sa intrebe asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste serios ca si eu am o iubita si ma iubeste mi-a zis pe internet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred pana nu dovedesti