| S†®£p§¦L§ a întrebat:

Voi sunteti de acord ca Mihai Bendeac sa plece de la primatv? am citit pe un site ca va pleca la antena1." Zvonurile din ultima perioada dadeau ca sigura plecarea lui Mihai Bendeac de la postul de televiziune Prima TV. Desi contractul cu aceasta televiziune nu s-a incheiat, Mihai Bendeac paraseste postul pentru o emisiune proprie la Antena 1. Emisiunea va fi in genul Mondenii-Saturday Night Live-Jay Leno, unde el va juca atat rolul de regizor, cat si de realizator.

Intr-un articol publicat ieri pe blogul personal, el vorbeste despre motivele ce l-au determinat sa ia aceasta decizie. De ceva vreme eu nu am mai urmarit emisiunea "Mondenii" datorita subiectelor dezbatute, subiecte care nu prea isi aveau locul, lucru mentionat si de Mihai Bendeac in postul de pe blogul sau."... mie mi-ar placea sa ramana la primatv.happy

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

MIHAI BENDEAC deja a batut palma cu Antena 1, cred ca a facut o alegere buna.

| Puiutz a răspuns:

Da.si eu am auzitbig grin.Eu zic ca ar putea sa aiba succes la antena mai multhappy. imi place si mie primalove struck. desigurbig grin. dar antena e totusi mai buniceltongue. oricum o sa vedem ce o sa fiebig grin.

| Marii a răspuns:

Si daca nu as fi de acord, crezi ca ramane la prima tv?

| fzcsm a răspuns:

El nu va reveni la prima daca noi nu suntem de acord deci mi-e indiferent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba ai vrea tu sa ramana la prima ca a semnat deja cu antena1 in direct la Badeawinking