| RAY a întrebat:

Voi va uitați în arhiva răspunsurilor altor useri? Credeți ca asa putem afla personalitatea unei persoane?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mai fac asta uneori sa vad cum e persoana respectiva, sa-mi fac o idee mai obiectiva.

| Mosotti a răspuns:

Iti dai seama cam cum gandeste in domeniile ce le discuta, si afli ce stie in acele domenii, vezi seriozitatea, stabilitatea seriozitatii, vezi ce il pasioneaza dupa ce subiecte abordeaza si la ce subiecte raspunde.
Personalitatea nu stiu, decat daca la anumite subiecte iese la suprafata.

| LPCTSTR a răspuns:

Depinde cu ce scop ma duc acolo, dar da, clar arata o mica parte din personalitate, temperament si mentalitate.

| Apokales a răspuns:

Nu si nu cred ca poti afla personalitatea in felul asta. Cum afli daca este troll sau doar prost? Plus de asta pe net suntem cu totii extremisti de multe ori.