| Meme10Meme a întrebat:

Voi vreti sa vina Tepes ca sa ii traga in teapa pe nenorocitii astia de politicieni? big grin

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Da vreau sa vina Țepeș sal înțepe pe ăla sal rezolve pe ăla Care îmi șterge mie răspunsurile mele

9 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Da.

| rapandula a răspuns:

Este nevoie de cineva din trecut ca sa ii rezolve pe parlamentari? Daca maine Tepes invie, ce va face mai exact cat sa capete o putere atat de mare cat sa isi permita sa-i execute fara sa se bage cineva?
O mare parte de vina pentru care tara asta este la nivelul acesta o are populatia care a stat in loc, a judecat si s-au razboit in ideologii intre ei. Si totul fara sa cunoasca atributiile, obligatiile, ce poate face si ce nu poate face pentru fiecare rol din parlament in parte. Daca toti ne-am unii, am fi corecti, realisti si am incepe sa depistam stricaciunile, cauzele pentru care sunt asa, solutiile si ce trebuie facut pentru o tara mai buna, intre noi, fii sigur ca vom putea schimba multe.

| Eisenheim a răspuns:

E o reclamă...,, scoateți telefoaaasneleee laughing deci Tepes nu ar mai avea ce face, imediat și-ar da telefon și ar dispărea toți laughing și dacă totuși i-ar prinde, politicienii sânt ca pisicile, la fiecare km îți iese alta în față, nu se termină niciodată laughing

| Meme10Meme explică (pentru Eisenheim):

Da,dar ar avea sprijinul populatiei big grin

| Eisenheim a răspuns (pentru Meme10Meme):

Așa ar trebui,dar nu l-ar sprijini sa ști,imediat apare o ordonanță de urgență, dimineață pensii duble, salarii duble, alocații triple, și să vezi cum l-ar baga in sac pe Tepes, clar a avut covid laughing apoi luna viitoare apai să vedeți că nu sânt bani la buget pentru ce am promis laughing

| Meme10Meme explică (pentru Eisenheim):

Nu,romanii o sa se lupte pentru Tepes. Si Ceasca a promis c-o sa dea mai multi bani si uite ca acum este doar tarana.

| Eisenheim a răspuns (pentru Meme10Meme):

Așa e, dar și ceașcă i-a dus ani de zile apoi au venit alte cești laughing și vor mai veni multe seturi de veselă laughingAr fi bine sa ai dreptate, din nefericire știm prea bine că românii sânt ușor de dus cu,, ordonanța" candidează de primar sa zicem și promite că dai 1litru ulei lunar 6 luni, sa vezi că, daca ceilalți nu dau nimic ci doar promit dreptate, tu vei câștiga, așa e la noi happy

| Meme10Meme explică (pentru Eisenheim):

Ar fi ceva imposibil sa invie Tepes, dar ar fi bine=]